hakkımızda

Neden Asanta Tarım ?

Tarımsal gübre üretim teknolojisi ve kullanım yöntemi dünyası hızla değişiyor. Bu benimsemeye hangi çözümleri ile ilgili bilinçli kararlar böylece bizim sektörde yer alan trendleri hakkında doğru size tavsiyelerde, güvenilir ve etkili bir tedarikçi olarak, bizim görevimizdir.

Yenilik iş felsefemizin merkezidir. Daha kaliteli ve düşük maliyet ile üretim verimliliğini ve işinizi geliştirecek büyük çözümler için dünyadaki tarımsal yenilikleri ve pazar haberlerini sürekli olarak araştırıyor ve takip ediyoruz.

Bu güne kadar Türkiye tarım sektöründe deneyimli kadromuz ile Türkiye’nin her yerinde çiftçilerimize ve bazı Orta doğu ülkelerindeki müşterilerimize büyük çözümler ve girdileri başarılıyla sunmaktayız. İhtiyacınız ne olursa olsun, zamanında ve bütçe dahilinde büyük bir iş sunmak için her zaman bize güvenebilirsiniz.

CEO’dan başlayarak, şirketin tüm katmanları ile beklentilerinizin aşılması işimizin temel bir karakteridir. Müşteri hizmetleri toplam müşteri tutma ve memnuniyet taahhüdünü yıllardır çok yüksek düzeyde sağlamıştır.

Sektöründe doğru sadece bir “Tek Noktadan Alışveriş “ yerine sahip olmak, biz de dahil olmak üzere birçok faydalar sağlayabilir:

  • Daha hızlı yanıt süreleri
  • Daha özel hizmet
  • Düşük maliyet-etkinlik

Firmamız, Antalya Üniversitesi Ziraat Fakültesinden uzman danışmanları ile laboratuvar ve saha denemeleri yapan deneyimli firma teknik personelimizle, müşteri ihtiyaçlarına veya yeni formüller için en iyi ve uygun ürünleri ortaya çıkartabilecek güçlü bir teknik üretim kapasitesine sahiptir.

Tüm profesyonel faaliyetler güçlü bir teknik ekip etrafında birleşince, her zaman mümkün olan en iyi teklifi alacaksınız demektir.

Neden Biz ?

Kalite kontrolü çok yüksek düzeyde sağlamak bizim hizmetin önemli bir parçasıdır. Herhangi bir hatanın oluşmaması için üretim sürecinin her adımını kontrol için süreçler ve sistemler açıkça tanımlanmıştır.