Neden asanta tarım

Neden Asanta Tarım ?

Dünyada tarımsal gübre üretim teknolojileri ve kullanım yöntemleri hızla değişiyor. Güvenilir ve etkin bir tedarikçi olarak, sektörümüzde yaşanan gelişmeler ve çözümler konusunda bilinçli kararlar almak ve doğru bilgiler vermek bizim görevimizdir.

Inovasyon iş felsefemizin merkezidir.

Daha kaliteli ve düşük maliyet ile üretim verimliliğini ve işinizi geliştirecek büyük çözümler için dünyadaki tarımsal yenilikleri ve pazar haberlerini sürekli olarak araştırıyor ve takip ediyoruz.

Bugüne kadar Türkiye tarım sektöründe deneyimli kadromuz ile Türkiye’nin her yerinde çiftçilerimize ve bazı Orta doğu ülkelerindeki müşterilerimize büyük çözümler ve girdileri başarılıyla sunmaktayız. İhtiyacınız ne olursa olsun, zamanında ve bütçe dahilinde mükemmel bir iş sunmak için her zaman bize güvenebilirsiniz.

CEO’dan başlayarak, şirketin tüm katmanları ile beklentilerinizin aşılması işimizin temel bir karakteridir. Firmamız, müşteri hizmetlerinde, müşteri memnuniyeti taahhütlerini yıllardır çok yüksek düzeyde sağlamıştır.

Sektörde “Tek Noktadan Alışveriş “ yapma imkanına sahip olmak, sizlere birçok faydalar sağlayabilir:

  • Daha hızlı yanıt süreleri
  • Daha özel hizmet
  • Düşük maliyet-etkinlik

Firmamız, müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek çözümlerde en iyi ve uygun ürünleri ortaya çıkartabilecek uzman danışmanlara, laboratuvar ve saha denemeleri yapan deneyimli mühendis ve teknisyenleri barındıran güçlü bir teknik kapasiteye sahiptir.

Tüm profesyonel faaliyetler güçlü bir teknik ekip etrafında birleşince, mümkün olan en iyi teklifi her zaman alırsınız.

Neden Biz ?

Kalite kontrolü çok yüksek düzeyde sağlamak, hizmetimizin önemli bir parçasıdır. Herhangi bir hatanın oluşmaması ve üretim sürecinin her adımının kontrolü için süreçler ve sistemler açıkça tanımlanmıştır.